O nas » Aktualności

Prawa Patentowe

 

Szanowni Państwo

 

      W nawiązaniu do ukazania się na facebooku informacji na temat właściciela patentu kotła Eko-Wery z palnikiem dymu pragniemy poinformować Was o stanie prawnym jaki jest na chwilę obecną, a mianowicie: patent na kocioł Eko-Wery należy do Agnieszki Landowskiej – córki Teresy Strzelczyk. Fakt ten łatwo stwierdzić na stronach Urzędu Patentowego. Nie ujmując nic panu Marianowi Strzelczykowi jako osobie która włożyła duży wkład w istotę wynalazku, to Teresa Strzelczyk swoimi działaniami osiągnęła aktualny stan rzeczy tj. min. uzyskanie świadectwa dla kotła 16kW Michał potwierdzającego spełnienia wymogów dla kotłów klasy 5 dla Eko-Wery Teresa Strzelczyk czy zdobycie przez jej firmę nagrody Ekolaurów dla produktów ekologicznych. 

 

Biorąc powyższe oznajmiamy, że TYLKO firma Eko-Wery Teresa Strzelczyk ma prawo do produkcji kotłów wyposażonych w palnik do spalania dymu. Wszystkie inne firmy nie związane z firmą Eko-Wery Teresa Strzelczyk za wyjątkiem Kuga s.c Żywiec i Verso Bielsko-Biała nie mają podstaw prawnych do produkcji i wprowadzania na rynek kotłów i palników Eko-Wery.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony Urzędu Patentowego 

 

Z poważaniem,

Teresa Strzelczyk

 

Miło Nam poinformować , że firma EKO-WERY Teresa Strzelczyk odebrała Ekolaur w konkursie organizowanym przez Polską Izbę Ekologii w kategorii Ekoprodukt, Zielone technologie. Zostaliśmy również wyróżnieni za fakt , iż Nasz kocioł Michał 25 z ręcznym podawaniem stałego paliwa jest wpisany na listę Euro TOPTEN. Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować za docenienie Naszej pracy. Każdego dnia staramy się sprostać wymogom Naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni przez Was drodzy klienci.

 

 

więcej